Dzień dobry!

Jak wiecie wszystkie nasze świece wykonujemy ręcznie, ręcznie je zalewamy, czyścimy i pakujemy tak abyście po otwarciu paczki mogli wręczyć je waszym bliskim.

Już od trzech lat pracujemy na zasadzie terminów w najbardziej gorących okresach, czyli od kwietnia do grudnia. Jak to wygląda w praktyce?

Ze względu, że wszystko wykonujemy własnoręcznie pod waszą personalizację:

  • świece są przez nas zalewane, czyszczone, obrabiane i przeglądane żeby odrzucić uszkodzone sztuki
  • składamy własnoręcznie pudełeczka, dodajemy do nich wypełnienie i wkładamy świece
  • świece pakujemy na różne inne sposoby np w woreczki
  • przygotowane odpowiednio świece przewiązujemy kokardkami (które później opalamy żeby się nie strzępiły) i bilecikami lub winietkami (które też sami wykonujemy, czyli wypisujemy w programie, drukujemy, wycinamy i dowiązujemy do podziękowań)
  • wszystko wysyłamy tak abyście po odpakowaniu paczki mogli położyć upominki bezpośrednio na stołach.

To wszystko zajmuje trochę czasu. I w sezonie ślubnym, który często zaczyna się w kwietniu i łączy z kolejnym sezonem świątecznym kończącym się w grudniu, czas oczekiwania może się wydłużyć.

Dlatego zawsze przypominamy aby podać w UWAGACH do zamówienia termin na kiedy podziękowania są potrzebne.

Zamówienia z długą datą wysyłamy najpóźniej na miesiąc przed datą ślubu. Przykład: zamówienie zostało złożone 20 listopada, a data na kiedy jest potrzebne to 25 lipca następnego roku. W takiej sytuacji jeśli mamy możliwość zrealizowania zamówienia jak najszybciej to tak robimy, natomiast jeśli mamy 10 zamówień z datą ślubu lub innej uroczystości na 10 stycznia, to one muszą zostać przez nas zrealizowane szybciej, i wysyłka zamówienia na 25 lipca może się przesunąć, jednak graniczną datą jest miesiąc przed ślubem/uroczystością.

To nie znaczy, że nie traktujemy każdego zamówienia tak samo, każde zamówienie, każda Młoda Para i klient jest dla nas tak samo ważna i za każde zamówienie i zaufanie do nas bardzo Wam dziękujemy!

My wykonujemy podziękowania tak abyście Wy już nic przy nich nie musieli robić i to jest dla nas podstaw i to jest dla nas najważniejsze i choć zabiera bardzo dużo czasu to my tak działamy. Dlatego jeśli wolicie sami składać swoje podziękowania, możecie zakupić u nas same świece, lub zaznaczyć w Uwagach do zamówienia, że chcecie złożyć je samodzielnie. Wtedy czas oczekiwania na zamówienie z pewnością się skróci.

Okres świąteczny

Wiemy, że nasze świece często wykorzystujecie jako prezent dla bliskich. Dlatego: W okresie świątecznym na bieżąco informujemy do kiedy należy złożyć zamówienie, żeby otrzymać je na czas.