Na czas realizacji zamówienia wpływa wiele czynników. Przeważnie czas oczekiwania na wysyłkę to 5-10 dni roboczych w sezonie ślubnym może się wydłużyć(maj, czerwiec, lipiec, sierpień i wrzesień). Czas dostawy jest niezależny od nas, jest to czas kiedy firma kurierska dostarcza odebraną od nas paczkę do Klienta. Najczęściej etap dostawy trwa 2 dni.

Jeśli potrzebują Państwo abyśmy wykonali zamówienie na już, poprosimy o taką informację lub kontakt. Zrobimy co w naszej mocy, aby zamówienie dotarło na czas.

W uwagach do zamówienia warto podać datę wydarzenia na które świece są potrzebne, ułatwi nam to rozplanowanie zakresu prac. Wszystko co wychodzi spad naszych rąk wykonujemy samodzielnie i ręcznie na specjalne zamówienie zamawiającego. Dlatego jeśli wiemy na kiedy zamówienie jest potrzebne, możemy lepiej wszystko rozplanować.

Niektóre przedmioty potrzebne do realizacji zamówienia musimy dla Państwa zamówić u innych Sprzedających, w drukarni, w pracowni słodkości co również może mieć wpływ na czas realizacji i wysyłki Państwa zamówienia.