Uwielbiamy spotkania z Wami! Dlatego często jesteśmy wystawcami podczas Alternatywnych Targów Ślubnych. Rozmowa przez komunikator, email czy telefon nie zastąpi rozmowy twarzą w twarz podczas której można dotknąć, obejrzeć nasze świece i podzielić się pomysłami. Dlatego chcemy się z Wami spotykać, aby ułatwić Wam zaplanowanie idealnej i dopracowanej w każdym szczególe uroczystości.

Podziękowania dla bliskich muszą być wyjątkowe. Nie tylko mają sprawić Waszym bliskim radość i stać się pamiątką z ważnego dla Was wydarzenia, ale także muszą idealnie pasować do wystroju uroczystości. Dlatego serdecznie zapraszamy Was na kawę i rozmowę, podczas której poznamy Wasze oczekiwania, kolorystykę i styl dodatków, oraz razem ustalimy jak będą wyglądały Wasze podziękowania i upominki. A jeśli czegoś nie mamy, spokojnie zdobędziemy to lub wykonamy aby wszystko dopasować do waszych potrzeb.

Podczas takiego spotkania będziecie mogli o wszystko wypytać oraz obejrzeć nasze świece, bileciki, winietki i upominki z poprzednich realizacji.

Aktualnie nasza pracownia mieści się w Będzinie i to właśnie tutaj Was zapraszamy.

Ważne!

Zapraszamy wszystkich do nas po wcześniejszym umówieniu terminu:

  • tel. 574 496 781
  • email kontakt@arcysoya.pl